MÖBLER / Skåp & hyllor / Reseskrivschatull 7574363
nr 757 4363
Reseskrivschatull
längd: 39
Kondition: slitage, skador, saknar nyckel
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:56:06
100 kr
150 kr
250 kr